Dołącz do klubu
logo Pro Progressio

SSC Lions

Centra usług wspólnych typu SSC, GBS i CoE to znaczące grono pracodawców w Polsce. W Pro Progressio dbamy o wizerunek centrów i wspieramy wymianę wiedzy branżowej.

Dołącz do nas

Czym jest SSC Lions?

SSC Lions to specjalna forma członkostwa w Klubie Pro Progressio, z której mogą skorzystać centra operacyjne typu SSC/CUW (Shared Service Centre/Centrum Usług Wspólnych), GBC (Global Business Centre) oraz CoE (Centre of Excellence). SSC Lions to przynależność do społeczności organizacji świadczących usługi dla biznesu opartej na dostępie do wiedzy, wymianie doświadczeń oraz networkingu i wsparciu w komunikacji.

Korzyści z przystąpienia

Organizacje korzystające z pakietu SSC Lions mają nieograniczoną możliwość zamieszczania własnych artykułów, blogów jak również ogłoszeń rekrutacyjnych na stronach FOCUS ON Business (focusonbusiness.eu). Członkowie SSC Lions mają bieżący dostęp do informacji i raportów, a Klub Pro Progressio zapewnia także wsparcie w kontaktach z wieloma krajowymi i międzynarodowymi organizacjami branżowymi.

Co oferujemy

Pro Progressio, w ramach programu SSC Lions, zapewnia stałą opiekę nad realizowanym pakietem członkowskim, dostęp do wiedzy, wsparcie w networkingu i obecność w największych mediach sektora BSS w Polsce.

Dołącz do nas i przekonaj się jak łatwo możesz promować swoje centrum
oraz mieć dostęp do wartościowych informacji.

Dołącz do nas
© 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Pro Progressio.